Jdi na obsah Jdi na menu
 


Apassionata

15. 11. 2006

Apassionata - koňská show

V neděli 12.října jsme se s částí mé rodinky, bráškou a maminkou, a s přítelem vydali na koňskou show Apassionata Hommage. Jelikož jsme všichni velcí milovníci koní, teda až na brášku, ten je má rád, ale asi ne tak bláznivě jako my ostatní, tak se nám show velice líbila.

V celé show nám mistři svého oboru předvedli koně Kartouzské, Lusitánské, Menorské, Andaluské, Arabské, Islandské, Fríské a nakonec i Shetlandského poníka. Největší obdiv u mě sklidil Fríský kůň. Přirovnala bych ho ke "králi koní". Má nezaměnitelnou mohutnou postavu, dlouhou hřívu a ocas a temně černou barvu. Prostě, radost pohledět.

Nejlepším vystoupením z celé show se pro mě stal cutting, který nám předvedl mistr Jörg Pasternak se svým koněm, a poté již zmínění koně Fríšští s drezúrou. Nedá se ovšem opomenout úžasný začátek, kdy byli do areny vpuštěni tři nádherní koně bez jezdců a začali si vzájemně hrát a různě se pošťuchovat.

Myslím si, že tento zážitek je opravdu nezapomenutelný a musím tuto show hodnotit velmi kladně. Takže, pokud se budeš někdy rozmýšlet, zda toto představení navštívit, nebo ne, tak neváhej a určitě si lístky na něj zakup.

 

Náhledy fotografií ze složky Apassionata

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář